Konkurs za sezonski posao novinara na portalu ski.ba

Pratite rad portala ski.ba? Smatrate da je pozitivna priča ili imate ideju kako da budemo još bolji? … postanite saradnik!

Portal ski.ba raspisuje konkurs za poziciju novinara/novinarke na period od 4 mjeseca (ski sezona).

Opis posla:

• Pisanje vijesti i izvještaja iz svijeta zimskih sportova te postavljanje istih na portal;
• Izvještavanje s terena, intervjuiranje, foto/video na terenu;
• Prevođenje i prilagođavanje vijesti sa stranih medija;
• Posao se uglavnom obavlja na računaru u redakciji ili od kuće.

Uslovi:

• Radno iskustvo na novinarskim poslovima (poželjno);
Dobro poznavanje i razumijevanje zimskih sportova, rekreativnih sadržaja i ljubav prema zimskom sportu;
• Poznavanje engleskog jezika;
• Poznavanje rada na računaru;
• Preciznost i dobra pismenost;
• Vozačka dozvola B kategorije;
• Visok nivo inicijativnosti, samoorganiziranosti i odgovornosti;

Nudimo:

• Mogućnost napredovanja u skladu s angažiranjem i ostvarenim rezultatima;
• Rad u dinamičnom, motivirajućem i prijatnom okruženju;

Očekujemo kreativnost, inicijativu, predanost radu, spremnost na učenje i usvajanje novih vještina, spremnost na rad u dinamičnom okruženju i pod pritiskom vremena i dešavanja.

CV s fotografijom i motivacijsko pismo poslati na e-mail: redakcija@ski.ba i to najkasnije do 19. oktobra 2017.

Lokacija: Sarajevo
Broj pozicija: 1
Datum objave: 12. oktobar 2017.
Trajanje oglasa: 7 dana

OSTAVI KOMENTAR